Propozice

TRASA ZÁVODU

Běžci si mohou vybrat ze dvou tratí – 8,4 km a 4,2 km dle vlastních preferencí. Akce je určena pro všechny zájemce bez rozdílu výkonnosti. 

Trasa je vedena po asfaltové cyklostezce, případně po nově zrekonstruované pěší trase ze šotoliny. 

Pro děti budou připraveny dva závody na vzdálenost 420m a 840m.

Trať 4,2 km

Trať 8,4 km

Dětské závody

Pivní běh

DŮLEŽITÉ INFORMACE PŘED STARTEM

Místo konání akce.

Park Ladronka – PRAHA 6 – Start přímo před Usedlostí Ladronka

GPS souřadnice: 50.0790125N, 14.3567908E

Adresa: Tomanova 1028/1, 169 00 Praha 6 – Břevnov, Česko

Odkaz na mapu: https://maps.app.goo.gl/jK3ZvVdpzDx12nZK9

Jak se k nám dostanete?

MHD – Nejbližší autobusová zastávka – U Ladronky, BUS č. 191

Autem – Adresa: Tomanova 1028/1, 169 00 Praha 6 – parkování možné v ulici Tomanova

Tramvaj – Zastávka Vypich – Tram č. 22,25 – odtud pak 950 metrů pěšky k usedlosti Ladronka

Vyzvedávání startovních čísel.

Výdej startovních balíčků pro závodníky, kteří se registrovali a zaplatili online, bude probíhat ve stanu s označením VYZVEDÁVÁNÍ STARTOVNÍCH ČÍSEL. Výdej startovních balíčků bude ukončen 30 minut před startem příslušného závodu, prosím o včasný příchod. 

Startovní balíček bude vydán po kontrole dokladu, že se jedná skutečně o registrovaného závodníka – (občanský průkaz, řidičský průkaz, zdravotní kartička) 

Pokud vyzvedáváte startovní balíček někoho jiného, je potřeba doložit souhlas (neověřená plná moc) a znát jeho jméno, příjmení a datum narození (stačí nadiktovat).

Měření času.

Čas závodníka bude měřen certifikovanou časomírou Českého atletického svazu. Čip pro měření času je zabudován přímo na startovním čísle závodníka. Každý závodník má povinnost připevnit si čitelně startovní číslo s čipem na hruď a nezakrývat jej jinými vrstvami oblečení. 

Startovní číslo a čip jsou nevratné, po závodě si jej můžete odnést na památku. Pokud nechcete v cíli naleznete sběrný box pro ekologickou likvidaci 

Úschovna věcí.

Své věci si můžete uschovat ve stanu s označením ŠATNA.

Trasy závodu.

Trasa závodu je zobrazena na mapě na webu, prosím o její prostudování. Trať bude označena pomocí výstražné pásky, oplocení a dopravních kuželů a závodem Vás provede vodič na kole. Na trati 4,2 km bude k dispozici cílová doběhová občerstvovací stanice. Na trase 8,4 km bude k dispozici i průběhová občerstvovací stanice. V případě zkrácení trati nebo při neproběhnutí kontrolou bude závodník diskvalifikován. Po celou dobu závodu Vám bude k dispozici kvalifikovaná lékařská pomoc na trase i v cíli. 

Občerstvení po závodě.

Všichni závodníci mají v cíli připravené lehké občerstvení. Dále bude k dispozici po celý den bistro s točenou limonádou a pivem, grilované klobásy, párky v rohlíku a mnoho dalšího.  

Registrace nově příchozích.

Registrace v den závodu na místě je možná ve stanu s označením REGISTRACE až do vyprodání kapacit, doporučujeme však registraci online, ať máte místo na závodě jisté. Cena za startovné činí v den závodu 690 Kč pro tratě 4,2 a 8,4 km a Pivní běh, dětské tratě 290 Kč.

 

Pokud máte známé, kteří se chystají běžet, doporučuji udělat registraci nyní online, kapacita závodu se rychle plní! Registrace nově příchozích bude ukončena nejpozději 45 minut před startem závodu, nebo vyprodáním kapacit! Startovní balíček obdržíte na místě po zaplacení startovného.

 

Komunikace s pořadateli.

Všichni pořadatelé na trati a v RUN4Zone budou oblečeni do reflexních svítivých vest nebo do červených trik s nápisem ORGANIZÁTOR a jsou vám v každém momentě k dispozici.

Odměny pro vítěze.

Pro nejrychlejší 3 muže a 3 ženy v každé kategorii máme připravené hodnotné ceny, počkejte tedy prosím na vyhlášení vítězů, ať o ceny nepřijdete. 

Důležité odkazy

Potřebujete zpestření tréninku?

Hledáte nevšední sportovní výzvu?

Chcete si užít závodní atmosféru?

Hledáte svůj první běžecký zážitek?

© 2024 RUN4. Všechna práva vyhrazena.