Nadace

3. ročník RUN4Ladronka

3 dětské příběhy

Příběhy dětí, kterým letos společně s Nadačním fondem Férové dětství budeme pomáhat. 

Oliver

Při narození ve 29. týdnu vážil 1 kilo. Následujících 7 měsíců bojoval o život v nemocnicích – bez rodičů. V téměř jednom roce se ho ujali přechodní pěstouni, kteří se po dalším roce stali jeho poručníky. Zahrnuli ho bezpodmínečnou láskou a podporou. Z chlapečka, který měl velmi malou šanci na přežití, je díky jejich nekončící péči veselý chlapeček, který chodí, objevuje svět, má radost ze života.
Velmi přátelský a milý Oliver má svůj boj ale stále před sebou. Jeho zdravotní omezení jsou tak velká, že nemůže mezi ostatní děti. Jeho svaly jsou pořád příliš slabé na to, aby mohl chodit déle nebo běhat jako ostatní děti venku. Nikdo přesně neví, jak se jeho stav bude vyvíjet. Všichni ale věříme, že tu jednou Oliver poběží s námi, s vámi, se svou rodinou. Tak jako teď vy! Pomozte mu s námi doběhnout do jeho dospělosti.

Sebastian

Sebastian má talent snad na všechno. Ze všeho nejvíc ho ale baví hokejbal a florbal. Je v tom tak dobrý, že si ho kluby vybírají, aby je reprezentoval. Sebastian žije s mamkou, bráchou a ségrou, která má zdravotní postižení. Hodně peněz stojí péče o ni. Na Sebastiana, jeho závodění a rozvoj jeho talentu tak zbývá méně peněz, než by bylo potřeba. 
Staňte se spolu s námi součástí úspěchu Sebastiana a podpořte ho v jeho cestě za dětským snem. Stejně jako vy dnes, má před sebou totiž Sebastian a jeho rodina běh na dlouhou trať.

Kristýna

Nastoupit na střední školu se může zdát jako běžná věc. Ne ale v rodině, kde Kristýna vyrůstala. Když doma nenašla podporu k dalšímu studiu, obrátila se 15 letá Kristýna pro pomoc k neziskové organizaci. Společně podaly přihlášky a dnes úspěšně studuje. Bydlí na intru a domů jezdí na víkendy. Stará se tu o své malé sourozence. I přes překážky, které Kristýna má na cestě k vysněnému povolání, je odhodlaná pokračovat. A to nás na ní baví ze všeho nejvíc. Inspirujte se jejím odhodláním doběhnout do cíle. V tom jejím běhu ji můžete podpořit spolu s námi.

01_Logo_ferove-detstvi-fond CB

Chceš se dozvědět ještě více o naší nadační činnosti?

Navštiv stránky Nadačního fondu Férové dětství ferovedetstvi.cz 

Nebo napiš buď nám info@run4ladronka.cz nebo veronika@ferovedetstvi.cz

Moc rádi všem vysvětlíme.

Potřebujete zpestření tréninku?

Hledáte nevšední sportovní výzvu?

Chcete si užít závodní atmosféru?

Hledáte svůj první běžecký zážitek?

© 2024 RUN4. Všechna práva vyhrazena.